Propojení...

SAP SPECIALISTA (FI-CO)

Lokalita Moravskoslezský kraj
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 50 000 - 70 000 Kč/měs.
Zveřejněno před 24 dny
Kontaktní osoba Team Assistant
Referenční číslo 4-10-238132

Popis pozice

Znáte moduly FICO? Jste odborníkem na SAP a máte zkušenosti v IT?
Přihlaste se nám na pozici SAP SPECIALISTA FICO.

Náplní práce bude:

  • údržba a vývoj SAP v rámci celé společnosti
  • zaměření namodul FI a CO
  • podpora uživatelů
  • vedení vývoje a testování změn
  • sledování technologických novinek v rámci SAP a implementace
  • analýza chyb
  • poradenství a správa SAP FICO

Požadavky

  • VŠ vzdělání v oblasti ekonomiky nebo IT
  • dobrá znalost anglického jazyka podmínkou
  • znalost SAP FICO
  • stresuodolnost a samostatnost

Benefity

  • 13., 14. a 15.plat
  • pružná pracovní doba
  • příspěvek zaměstnavatele na penzijní a zdravotní připojištění
  • zvýhodněné soukromé pojištění domácnosti, vozidel, cestovního připojištění
  • možnost dalšího vzdělávání
  • kafeteria

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/nabidka-prace/it-telekomunikace

IT a telekomunikace | Vývoj sw a analýza | Podpora | Projektový manažer | Analytik | Help desk | IT | SAP | IT Consultant