Propojení...

SAP Konzultant Senior - české i zahraniční projekty

Lokalita Prague
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 70 000 - 100 000 Kč/měs.
Zveřejněno před 5 dny
Kontaktní osoba Zeman Ondřej
Referenční číslo 2-10-244733

Popis pozice

Hledáte uplatnění v solidní firmě? Chcete pracovat na projektech pro různé klienty a poznávat různá firemní prostředí?

Máte zkušenosti s konzultační činností týkající se SAP(implementace, podpora, školení, apod.)?

Máme pro Vás zajímavou příležitost:

Pro nově budovaný tým SAP konzultantů, kteří budou se budou podílet na různých implementačních projektech pro velké nadnárodní společnosti v ČR i zahraničí hledáme

Senior SAP Konzultanta/y

Čím se budete zabývat?

  • spoluprací na implementacích SAP systému, jednotlivých modulů, implementacemi změn, kustomizací, poskytováním konzultací klientům (na základě znalostí některého z modulů)
  • konfigurací systému, nastavování parametrů SAP modulů dle požadavků klienta, vyhodnocování funkčnosti a realizace návrhů pro zlepšování jejich využití.
  • zaškolením a podporou uživatelů na straně klienta a řešením jejich potřeb,
  • podpora a spolupráce s juniorními SAP konzultanty

Důležitou součástí Vaší práce budou výjezdy ke klientovi - projekty v ČR i v zahraničí

Požadavky

  • VŠ/SŠ vzdělání
  • min 3-5 let praxe na projektech implementace SAPu na pozici konzultanta
  • Znalost alespoň jednoho z následujících modulů:
SAP QM
SAP SD
SAP LE
SAP WM
SAP FI/CO
SAP BW
SAP GTS
SAP MM
SAP PM
SAP PP
  • Alespoň základní znalosti ABAP
  • Velmi dobrá znalost AJ - komunikace se zahraničím, Němčina je velkou výhodou
  • Schopnost týmové práce,
  • Ochota cestovat
  • Ochota učit se novým věcem.
  • Zájem o práci

Benefity

Možnost učit se od zkušených konzultantů
Práce na rozličných projektech - možnost poznávat různé firmy z různých oborů
Možnost cestovat po Evropě

Společnost nabízí zajímavý systém firemních výhod a benefitů, možnost odborného a profesního růstu, zázemí silné a stabilní mezinárodní společnosti
Profesní růst, školení, apod.
Platový růst
  • 5 týdnů dovolené
  • Placené přesčasy, diety
  • Penzijní připojištění
  • Poukázky na sportovní aktivity, stravenky, atd,...
  • Částečný homeoffice

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/nabidka-prace/it-telekomunikace/

IT a telekomunikace | Konzultace | Konzultant | Podpora | SAP | IT Consultant