Propojení...

SAMOSTATNÝ ÚČETNÍ - okolí Rakovníka

Lokalita Prague
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 40 000 - 50 000 Kč/měs.
Zveřejněno před 2 měsíci
Kontaktní osoba Slováková Michaela
Referenční číslo 19-11-240058

Popis pozice

Jste zkušený účetní se znalostí kompletní agendy a nebojíte se velkých výzev? Do mezinárodní automotive společnosti vstupující na český trh hledáme šikovného kandidáta, který převezme odpovědnost za účetnictví společnosti a pomúže s nastavením procesů.

Co bude Samostatného/nou účetní čekat?

  • Zpracování kompletní účetní agendy a daňové agendy
  • Nastavení interních směrnic
  • Příprava veškerých podkladů a následné zpracování účetní závěrky a jiných výkazů
  • Řešení nesrovnalostí
  • Spolupráce s externí účetní společností

Požadavky

  • Min. SŠ vzdělání ekonomického směru
  • Praxe v délce alespoň 3 až 5 let
  • Znalost českých účetních standardů (znalost IFRS výhodou)
  • Angličtina na pokročilé úrovni
  • Znalost SAP výhodou
  • Zodpovědný přístup a samostatnost

Benefity

Nabídneme Vám:
  • Flexibilní začátek prac. doby
  • Závodní stravování
  • Možnost firemní dopravy nebo příspěvku na dopravu
  • Další benefity budou předmětem jednání

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=finance-bankovnictvi

Finance a bankovnictví | Účetnictví | Účetní | Samostatná | Podnikový | IFRS | Bookkeeper, accountant