Propojení...

Reprezentant prodeje s IT produkty

Lokalita Prague
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 28 000 - 38 000 Kč/měs.
Zveřejněno před 2 měsíci
Kontaktní osoba Adámková Veronika
Referenční číslo 20-13-243830

Popis pozice

Máš plynulou angličtinu a chceš ji denně využívat? Baví Tě komunikovat se zákazníky a pracovat v mezinárodním prostředí? Pro významnou IT společnost hledáme kandidáty na pozici:

Inside sales representative s angličtinou

Mezi hlavní náplň práce patří:

  • Odpovědnost za přidělené partnery na území ČR/SK
  • Udržování vztahu s partnery v regionech
  • Monitorování přiřazených obchodních partnerů
  • Plnění svěřených cílů s účelem navyšování prodeje
  • Odpovědnost za marketingové akce a hlídání jejich profitability
  • Zjišťování potenciálu u nových prodejců a monitoring jejich potřeb
  • Sledování trendů a rozvoj příležitostí

Požadavky

  • Min. SŠ/VŠ vzdělání
  • Praxe v oblasti telesales/sales/zákaznický servis
  • Orientace v IT oblasti výhodou
  • Plynulá znalost anglického jazyka
  • Rodilá znalost českého či slovenského jazyka
  • Silná orientace na výsledek
  • Velmi dobré komunikační a analytické schopnosti

Benefity

  • Fit stop
  • Possibility of business trips
  • Meal vouchers
  • Every day fruit delivery
  • 4 weeks of vacation + 2/3/5 days – depends on the performance
  • Team buildings
  • Commissions

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/nabidka-prace/obchod-marketing/

Multilingual | Obchod a marketing | Obchod | Telesales | Account manager | Obchodní zástupce | Podpora týmu prodeje | Junior | Aktivní | Servis / služby | Technický produkt | Reporting | Produkt | IT | Consulting | Sales representative