Propojení...

SALES MANAGER, informační systémy

Lokalita Královéhradecký kraj
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 30 000 - 40 000 Kč/měs.
Zveřejněno před 4 měsíci
Kontaktní osoba Team Assistant
Referenční číslo 5-10-236065

Popis pozice

Máte prokazatelnou zkušenost s obchodem a orientujete se v oblasti informačních technologií?

Jste obchodník tělem i duší?

Hledáme obchodního nadšence s reprezentativním vystupováním a pozitivním přístupem. Hledáme člověka s drivem, který se nebojí jednat s managementem firem. Hledáme SALES MANAGERA.

Co Vás čeká:

  • aktivní vyhledávání nových potenciálních zákazníků
  • prezentace informačního systému ve firmách
  • vedení obchodních jednání s managementem
  • příprava nabídek novým zákazníkům
  • organizace obchodních akcí pro zákazníky
  • spolupráce s realizačním týmem odborných konzultantů

Požadavky

  • SŠ vzdělání
  • prokazatelná zkušenost s obchodem
  • orientace na trhu informačních technologií
  • AJ výhodou
  • ŘP. sk B - aktivní řidič

Benefity

  • fixní mzda + variabilní složka až 30 000 Kč
  • týden dovolené navíc
  • příspěvek na sport
  • firemní a týmové akce
  • příjemné pracovní prostředí

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/nabidka-prace/it-telekomunikace/

IT a telekomunikace | Obchod a marketing | Obchod | Obchodní zástupce | ERP | Junior | Sales manager