SALES MANAGER

Plný úvazek
Mzda
55 000 - 70 000 Kč
Referenční číslo
9-10-390318
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

HLEDÁ SE SALES MANAGER!

U nás budete mít na starosti oblast sales a péči o zákazníky.

Vaším úkolem bude zajišťovat spokojenost zákazníků, hledat příležitosti na zvýšení obratu či rozvoje businessu u stávajícího i nového zákazníka. Budete řešit také stížnosti týkající se prodeje a servisu.

Budete řešit cenové nabídky, vyjednávat se zákazníkem ceny a uzavírat prodej.

V neposlední řadě budete prezentovat a propagovat produkty společnosti na obchodních setkáních.

Požadavky
  • SŠ nebo VŠ vzdělání technického směru
  • Jednací úroveň anglického jazyka (další jazyk výhodou)
  • Praxe na obdobné pracovní pozici
  • Uživatelská znalost práce v MS Office
  • Velmi dobré prezentační a komunikační dovednosti
  • Ochota cestovat (třetina pracovní doby je cestování)
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • Roční bonusy
  • Příspěvky na životní/penzijní pojištění (3-8 let 500Kč,nad 8 let 800 Kč)
  • Jazykové kurzy a motivační školení
  • Školení potřebná k výkonu práce
  • Dotované stravování/stravenky