SALES ENGINEER / odměna za doporučení kandidáta 10 000 Kč!!!

Lokalita Brno
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 30 000 - 80 000 Kč/měs.
Zveřejněno před 24 hodinami
Kontaktní osoba Boháčová Petra
Referenční číslo 16-40-241577

Popis pozice

V základu rodinná velmi úspěšná společnost s unikátním technickým produktem rozšiřuje řady svých zaměstnanců. Jedním z klíčových lidí má být obchodník, který doplní tým svých dvou kolegů.

Jeho náplní práce bude kontaktování potenciálních zákazníků, kteří navštívili některou z prezentačních akcí firmy nebo si zažádali o zkušební verzi produktu. Cílem je samozřejmě postupně dovést jednání do úspěšného konce, tedy prodeje. Součástí práce bude také servis stávajících zákazníků, příprava marketingových a obchodních akcí a spolupráce s distributory, které společnost využívání na některých zahraničních trzích.

Dalším způsobům realizování obchodu a inovativnímu přístupu se firma nebrání, naopak je to přidaná hodnota, kterou může nový obchodník do firmy přinést.

Požadavky

  • VŠ vzdělání ve stavebnictví - ideální jsou obory konstrukce a dopravní stavby nebo statika
  • alespoň roční zkušenost na obchodní pozici
  • komunikativní angličtina
  • ochota cestovat (přibližně dvakrát v měsíci i do zahraničí)

K pozici je vypsaný také referral program. Pokud naší agentuře doporučíte kandidáta, který bude úspěšný a do firmy nastoupí, 10 tisícová odměna připadne Vám.
Kandidát může být z jakékoliv části republiky nebo Slovenska - úplný home office je možný.

  • finanční bonusy (firma ví, že za úspěchem firmy stojí lidé)
  • služební telefon
  • možnost home office
  • sick days
  • moderní prostředí a přátelská atmosféra menší společnosti, které je ale plná specialistů

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=stavebnictvi-a-reality

Stavebnictví | Dopravní | Pozemní | Reprezentant / zástupce | Sales representative