Propojení...

Sales assistant - NABÍDKA pro RODIČE NA RD a STUDENTY

Lokalita Jihomoravský kraj
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 12 000 - 15 000 Kč/měs.
Zveřejněno před 26 dny
Kontaktní osoba Janderová Kateřina
Referenční číslo 16-13-247324

Popis pozice

Mezinárodní společnost vyvíjející a vyrábějící designové krycí materiály pro stavebnictví figuruje na českém trhu již několik let. Aktuálně hledá "Telesales a administrativní podporu" pro svého obchodníka. Nabídka je perfektní pro RODIČE NA RD a STUDENTY.

  • Administrativní podpora obchodníka na českém trhu.
  • Kontaktování potenciálních zákazníků a sjednávání schůzek obchodníkovi.
  • Analytická, ale systematická práce při vyhledávání zákazníka a jejich kontaktování (dlouhodobý kontakt a práce se zákazníky).
  • Možnost pracovat 4 hodiny denně z domu, nebo jiného vhodného prostředí.

Požadavky

  • Komunikativní znalost angličtiny (pro veškeré zaškolení, komunikaci s nadřízeným atd.)
  • Samostatná osobnost schopná pracovat z dobu.
  • Zkušenosti s obchodním jednáním po telefonu (Zkušenosti z callcenter, telesales velice vítány.)
  • Příjemné vystupování po telefonu.

Benefity

  • práce na 1/2 úvazek
  • flexibilní pracovní doba
  • práce z dobu
  • pozice je vhodná pro maminka/tatínky na RD a studenty
  • minimálně 1/2roční pracovní smlouva

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=obchod-marketing

| Sales Assistant