Propojení...

Ruby on Rails developer

Lokalita Jihomoravský kraj
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 40 000 - 60 000 Kč/měs.
Zveřejněno před 3 měsíci
Kontaktní osoba Janderová Kateřina
Referenční číslo 16-10-239543

Popis pozice

  • Vývoj aplikací pro USA klienty (NY, San Francisco)
  • Fullstack development (možnost orientovat se pouze Frontend)
  • Vývoj podle SOLID, TDD, Code-reviews
  • Tvorba Unit testů pro otestování vlastní práce
  • Komunikace s "Project Managery"/"Product ownery"/ klienty v USA

Požadavky

  • vývoj v Ruby on Rails (alespoň 1 rok, či Sinatra)
  • komunikativní (alespoň B1) angličtina
  • znalost testovacího frameworku (RSpec)
  • základní znalost jQuery, CSS/SCSS, HTML/HAML
  • znalost JS a frameworku (React.JS, Angular.JS) výhodou

Benefity

  • Možnost 80% home-office
  • 25 dní dovolené
  • Stravenky
  • Neformální, přátelské prostředí a kanceláře uprostřed Brna
  • MacBook Pro

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=it-telekomunikace

IT a telekomunikace | Vývoj sw a analýza | Programátor / vývojář | Javascript | Programmer