Propojení...

ŘIDIČ - ZÁVOZNÍK V COCE-COLE, až 32 000 Kč/měs.

Lokalita Prague
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 18 000 - 32 000 Kč/měs.
Zveřejněno před 4 měsíci
Kontaktní osoba Team Assistant
Referenční číslo 13-13-243679

Popis pozice

Hledáme zkušené řidiče sk. C pro světoznámou firmu!
Pošlete nám svůj životopis ještě dnes.

Vaší náplní práce bude zavážení zboží zákazníkům v Praze a blízkém okolí.

Nástup: Ihned
Pracovní doba: Po - Pá v čase 6:00 – 17:00
Lokalita: Praha 9 - Horní Počernice
Průměrná mzda: 32 900 Kč/měs.

Požadavky

  • Praxe na pozici řidiče sk. C
  • Platné řidičské oprávnění sk. C a profesní průkaz
  • Fyzická zdatnost
  • Dobrá orientace po Praze

Benefity

  • Stravenky v hodnotě 70 Kč/den
  • 1 týden dovolené navíc
  • Veškeré nápoje, které Coca-Cola vyrábí jsou na pracovišti zcela zdarma

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=obchod-marketing

HR a administrativa a právo | Zákaznický servis | Asistent / asistentka | Operátor | Telesales | Aktivní | Pasivní | Junior | Call centre | Driver