REVIZNÍ TECHNIK-revize výrobních zařízení, až 40 000 Kč/měs.

Lokalita Praha hl.m.
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 35 000 - 40 000 Kč/měs.
Zveřejněno před 2 měsíci
Kontaktní osoba Team Assistant
Referenční číslo 13-30-244688

Popis pozice

Máte zkušenosti na pozici REVIZNÍ TECHNIK z výrobního podniku a chcete se přesunout do prostředí zajímavé mezinárodní společnosti?
Nebo jste vystudoval/a vysokou školu se zaměřením na elektro a chcete pracovat v kolektivu zkušených zaměstnanců?

Pokud Vám nechybí chuť pracovat a máte platnou vyhlášku 50 §9, máme pro Vás zajímavou pracovní nabídku na pozici REVIZNÍ TECHNIK - revize výrobních zařízení.

Náplň práce:

  • Pravidelné revize a zkoušky výrobního zařízení
  • Školení vyhlášky 50/1978
  • Posuzování investičních projektů a energetické náročnosti
  • Správa smluv a činností externích dodavatelů (v oblasti elektro)
  • Optimalizace nákladů, hospodaření s energiemi (nákup, spotřeba, výkaznictví)
  • Zajišťování certifikace ISO 50001

Lokalita: Praha 10

Požadavky

  • minimálně středoškolské vzdělání elektro směru
  • Praxe na obdobné pozici min. 5 let (nebo VŠ vzdělání elektro směru)
  • Osvědčení Vyhlášky 50/78 Sb. §9, E2A, E2B velkou výhodou
  • Znalost normy ČSN EN ISO 50001
  • Anglický jazyk výhodou
  • Zájem pracovat ve směnném režimu
  • Samostatnost, pečlivost

Benefity

  • 5 týdnů dovolené
  • 5 sick days
  • kvartální a roční bonusové ohodnocení
  • příspěvek na stravné a MHD
  • příspěvek zaměstnavatele na penzijní a životní pojištění

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=engineering

Engineering | Elektrotechnika | Technik | Vyhláška 50 | Electrician mechanic