Propojení...

Researcher, 25 000 Kč

Lokalita Liberec
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 22 000 - 27 000 Kč
Zveřejněno před 5 měsíci
Kontaktní osoba Podlahová Kateřina
Referenční číslo 11-12-307800

Popis pozice

Hledáš zajímavou výdělečnou brigádu při studiu VŠ? Pokud Tě láká svět náborů a sociálních sítí, přidej se k nám na roli Researchera.

Jsi akční a nebojíš se telefonovat? Baví Tě trávit čas na internetu?
Zajímáš se o social networking? Umíš anglicky? Pak jsi náš člověk, ozvi se nám!

Jako Researcher budeš:

  • využívat sociální sítě a další zdroje k nalezení a kontaktování správných profesionálů
  • se zdokonalovat v nejmodernějších sourcingových technikách a aktivitách
  • získávat zkušenosti, které můžeš uplatnit napříč oborem HR
  • na denní bázi online na sítích jako je: LinkedIn, Facebook, Twitter, Xing, Instagram aj.

Nástup: ihned
Lokalita: centrum Liberce
Úvazek: plný/zkrácený dle domluvy

Požadavky

  • energická, komunikativní a zvídavá osobnost
  • nebojíš se telefonovat si s lidmi, které neznáš osobně
  • jsi kamarád se sociálními sítěmi a baví Tě trávit čas na internetu
  • víš, co to znamená chodit do práce a dodržovat závazky
  • umíš mluvit anglicky, abys rozuměl anglickému životopisu a uměl se po telefonu vyptat na detaily k práci, úspěchům, koníčkům

Benefity

  • až 30 dnů volna ročně
  • flexibilní pracovní doba
  • home office
  • 2 sick days za rok
  • jazykové kurzy hrazené firmou
  • profesionální školení na sourcing a práci se sociálními sítěmi
  • cafeteria v hodnotě až 14 000 Kč ročně
  • stravenky
  • společné týmové akce (indoor i outdoor, od bohaté snídaně až po závod dračích lodí)

HR a administrativa a právo | Obchod a marketing | Administrativa | HR | Obchod | Asistent / asistentka | Recruiter | Specialista | Obchodní zástupce | Obchodní referent | Executive | Recruiter