Propojení...

REGULATORY AFFAIRS SPECIALIST, 35 000 - 65 000 kč./měs.

Lokalita Prague
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 35 000 - 65 000 Kč/měs.
Zveřejněno před 5 dny
Kontaktní osoba Smutná Kristýna
Referenční číslo 19-14-240932

Popis pozice

Máte zkušenost z registračního oddělení? Mluvíte plynule anglicky a česky? Pak hledáme právě Vás na pozici:

REGULATORY AFFAIRS SPECIALIST do mezinárodní farmaceutické společnosti!

Náplň práce:

  • podpora registrace produktů ve společnosti v rámci EU i mimo
  • monitoring řízení již zaregistrovaných přípravků
  • koordinace a zodpovědnost za regulační procesy v rámci svěřeného portfolia
  • příprava registrační dokumentace
  • komunikace s Regulatory Affair napříč pobočkami
  • pravidelný reporting

Nástup: ihned (na dohodě)

Smlouva: na 1 rok s možností dalšího prodloužení (předpoklad dlouhodobé spolupráce)

Mzda: dle zkušeností

Požadavky

  • zkušenost v oblasti Regulatory Affairs
  • VŠ medicínského, farmaceutického, přírodovědného směru
  • výborná znalost anglického jazyka pro denní komunikaci a překlady
  • znalost příslušné legislativy zemí EU i mimo EU
  • výborné komunikační dovednosti
  • time management

Benefity

  • 5 týdnů dovolené
  • 5 Sick days
  • příspěvěk na stravné v podobě stravenek (95 Kč)
  • příspěvek na dopravu
  • flexipasy
  • občerstvení na pracovišti

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=farmacie-zdravotnictvi

Zdravotnictví | Farmacie | Regulatory affairs | Specialista | Senior | Regulatory | Regulatory Manager