Propojení...

REFERENT/KA KVALITY | NYMBURSKO

Lokalita Nymburk
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 25 000 Kč/měs.
Zveřejněno před 11 dny
Kontaktní osoba Čermáková Hana
Referenční číslo 5-30-247385

Popis pozice

Chcete získat praxi v automotive v oboru kvality? Komunikujete anglicky nebo německy? Tato pozice je vhodná i pro absolventy. Nabíráme na pozici REFERENT/KA KVALITY

Náplň práce:

  • provádění rozborů zmetkovitosti a reklamací interních a zákaznických
  • příprava podkladů pro jednání o kvalitě výrobků
  • podklady pro Zprávy o jakosti, pro Přezkoumání vedením
  • zjišťování informací o kvalitě dodávaných výrobků ze zákaznických info systémů

Požadavky

  • komunikativní AJ nebo NJ
  • základní znalost nástrojů kvality (5WHY, 8D report, pareto)
  • řidičský prukaz sk. B
  • MS Office (excel, powerpoint)

Benefity

  • pololetní mimořádné odměny
  • 13. plat a další benefity
  • pravidelný růst průměrného výdělku
  • 5 týdnů dovolené
  • pružná pracovní doba
  • finanční odměny při pracovních výročích a živ. jubileích
  • mobilní telefon
  • poukázky na sport a masáže

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=engineering

Engineering | Strojírenství | Absolvent | Specialista | Kvalita | Officer