Propojení...

Ředitel pobočky v personální agentuře | Technologies

Zveřejněno před 5 měsíci
Kontaktní osoba Rigóová Nikola
Referenční číslo 18-12-298275

Popis pozice

Naše specializovaná pobočka Prague Technologies (Engineering, IT + Telco, Construction) hledá svého BRANCH MANAGERA!

Pokud jsou IT technologie tvou vášní, ovládáš recruitment a troufneš si na to vést celou pobočku, tak možná je tohle tvá vysněná pracovní pozice.

#IT #recruitment #pracovní příležitost tvého života

Slíbit ti můžeme:

  • tým lidí, ve kterém ti bude dobře,
  • šéfovou, které není boss, ale leader s lidským přístupem,
  • plnou podporu vedení.

A teď trochu formálnější popis tvých pracovních povinností:
  • zodpovídat za její finanční, personální a marketingový chod
  • aktivně vyhledávat nové obchodní příležitosti a vyjednávat co nejlepší podmínky
  • přijímat, vést, motivovat, podporovat a rozvíjet členy týmu
  • podporovat přátelskou atmosféru a týmovou spolupráci.

Požadavky

Jak vypadá profil ideálního kandidáta:
  • setkal se za svou kariéru s náborem v oblasti IT
  • je cílevědémá osobnost s drivem, nadšením a orientací na výsledek
  • dokáže vést obchodní jednání v angličtině

Benefity

Co nabízíme?
  • rozvíjet své schopnosti v #1 na českém trhu
  • zajímavou fixní mzdu + motivující manažerský program
  • samostatnou a zodpovědnou práci + podílet se na výsledcích celé firmy
  • Cafeterie v hodnotě až 14 400 Kč/rok
  • stravenky v hodnotě 80 Kč/den
  • Multisport karta
  • jazykové vzdělávání na pracovišti hrazené firmou
  • telefon s tarifem pro soukromé použití bez nutnosti doplatku
  • penzijní připojištění 6 000 Kč/rok (po 2 letech u firmy)
  • luxusní kancelářev Palladiu v centru Prahy

IT a telekomunikace | HR a administrativa a právo | HR | Konzultace | Manažer | Projektový manažer | Vedoucí týmu | HR Manager