Recruitment specialist

Plný úvazek
Mzda
35 000 - 45 000 Kč
Referenční číslo
19-12-341410
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáme zkušeného recruitera, který by byl rád součástí naší rostoucí společnosti a rád se učí nové věci.

Chcete být součástí rodinného týmu, kde budeme mít vše ve své režii a budete si moci budovat kariéru?

Co bude náplní Vaší práce:

- Recruiting - 80 %
- Tvorba inzerátů
- Příprava podkladů pro nově nástupčí kandidáty
- Projekty spojené s inzercí na sociálních médiích
- Lehce se orientovat v interních směrnicích a dodatcích
- Spoluúčast při pohovorech
- Prezentace společnosti na veletrzích

Nástup možný ihned, ideálně do konce roku

Požadavky

- SŠ nebo VŠ vzdělání
- Perfektní angličtina - mezinárodní prostředí, úřední jazyk je AJ
- Alespoň uživatelská znalost MS Office a chuť se naučit pracovat s dalšími novými programy
- Reprezentativní a profesionální vystupování
- Ochota čas od času cestovat

Benefity

- 25 dní dovolené
- stravenky
- flexibilní pracovní doba
- občasný home office
- příspěvek na penzijní a životní připojištění
- vzdělávací aktivity
- kurzy angličtiny
- multisport karta
- 6 sick days
- teambuildingy, firemní akce