Propojení...

Recruitment Consultant | Business Services

Zveřejněno před asi 1 měsícem
Kontaktní osoba Hejduková Veronika
Referenční číslo 20-12-308922

Popis pozice

V krátkosti o nás

Grafton Recruitment je předním poskytovatelem řešení pro nábor a talent management s více než 30 lety zkušeností. Minulý rok jsme se stali členy GI Group, a stali jsme se tak součástí globální společnosti s rozšířeným portfoliem služeb ve více než 40 zemích v Evropě, Americe, Asii a Africe.

Do jedné z nejúspěšnějších poboček BUSINESS SERVICES, která se zaměřuje na spolupráci s mezinárodními firmami, hledáme nového člena týmu. Nový rok nám přináší mnoho nových zajímavých projektů a z toho důvodu opětovně rozšiřujeme naši partu a hledáme kolegu či kolegyni na pozici Recruitment Consultant a Senior Recruitment Consultant.

Jsme skvělý tým, máme výborné klienty, spolupracujeme s uchazeči z různých zemí, lpíme na kvalitě práce a naším zájmem je ještě více posilnit značku Business Services v České republice. Po spojení s GI Group jsme se navíc stali globální společností, která našim zaměstnancům přináší několik dalších kariérních možností.

Hledáme k sobě člověka, který má zájem o práci v náboru a nehledá každodenní stejnou agendu – pracujeme s celosvětově známými klienty napříč obory (HR, Finance, Účetnictví, Logistika, Nákup, IT, Zákaznický servis, Prodej a další jiné) a obsazujeme pracovní místa od absolventských pozic s různými jazykovými kombinacemi až po manažerské.

Co budete u nás dělat:

  • Pracovat na svěřených projektech u stávajících klientů pobočky Business Services – jedná se o spolupráci na bázi dlouhodobého partnerství (akvizice se u nás dělají výjimečně, máme dostatečně stávajících klientů, kterým se snažíme dávat maximální péči).
  • Rozvíjet dlouhodobé partnerství s našimi klienty.
  • Hledat ty nejvhodnější zaměstnance na pracovní pozice napříč různými obory – tedy zastřešovat náborový proces až k úspěšnému konci.
  • Navrhovat náborovou strategii pro jednotlivé projekty, včetně vytváření promo kampaní a inzerce pracovních pozic.
  • Vést pohovory s uchazeči o práci z tuzemska i ze zahraničí (převážně Německo, Francie, Španělsko, Itálie, Nizozemí a CEE region).
  • Pomáhat kolegům na různých náborových projektech.
  • Spolupracovat s univerzitami, jazykovými instituty a dalšími organizacemi – často se účastníme pracovních veletrhů.
  • Účastnit se externích networkingových akcí.
  • Přicházet s novými nápady – hledat cesty jak dosáhnout co nejlepších výsledků, které vedou ke spokojenosti našich klientů.
  • Budete mít prostor pro interní projekty a uplatnění iniciativy.
  • Účastnit se na zajímavých konferencích, které pořádáme (např. Business Services Inspiration Club, více ukázky v následujícím odkazu: https://bit.ly/2OY3wbI)

Co můžeme nabídnout:
  • Skvělou partu lidí #graftonspirit – kromě práce pořádáme i společné akce.
  • Intenzivní školení v různých oblastech.
  • Bohatý balíček benefitů.
  • Možnost posouvat se dále – podporujeme ambiciózní zaměstnance.
  • Rozmanitou práci, každý den nás čeká něco jiného – u nás se nikdy nenudíte.
  • Využívání jazyků na denní bázi.
  • Práci pro jedničku na trhu ve svém oboru.
  • Nikdo Vám nestojí za zády – práci si můžete zorganizovat sami.
  • …a něco si ještě necháme pro sebe na osobní setkání.

Pro více informací se můžete podívat na naše webové stránky http://www.grafton.cz/o-nas/ a video https://youtu.be/eg_tsl8L0aU.

Požadavky

Hledáme člověka, který:
  • Na sobě aktivně pracuje a chce dosahovat dobrých výsledků.
  • Umí přicházet s novými nápady – jsme otevřeni jakýmkoliv změnám, které přispějí ke zlepšení procesů.
  • Má ideálně již zkušenosti v oblasti náboru, ale není to pro nás priorita.
  • Hovoří výborně anglicky – naši klienti jsou z různých evropských zemí a angličtinu aktivně využíváme každý den (pokud ovládáte i další evropský jazyk, jsme si jisti, že ho zde také využijete).
  • Hledá cesty, jak něčeho dosáhnout, a ne důvody, proč to nejde.
  • Má schopnost být spolehlivým partnerem pro naše klienty.

Benefity

  • 24 dní dovolené.
  • 2 dny volna navíc.
  • 2 Sick Days.
  • Další 4 dny placeného volna při splnění cílů.
  • Jazyková výuka na pracovišti plně hrazená firmou (skupinová/individuální).
  • Pomoc s odborným zaškolením, dlouhodobé vzdělávání a podpora osobního rozvoje.
  • Home office.
  • Stravenky v hodnotě 80 Kč/den.
  • Cafeterie v hodnotě až 14 400 Kč/rok.
  • Penzijní připojištění 6 000 Kč/rok (po 2 letech u firmy).
  • Firemní teambuildingy.
  • Telefon s tarifem pro soukromé použití.
  • Kanceláře v centru Prahy - Náměstí Republiky.
  • Dárek k narozeninám.

HR a administrativa a právo | Multilingual | Administrativa | HR | Recruiter | Specialista | Junior | Týmová | Senior | Recruitment | Obecný | Executive | Specializovaný | Talent management | Training | HR Consultant