Propojení...

Recruitment Consultant AJ+NJ!

Lokalita Prague
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 45 000 - 50 000 Kč
Zveřejněno před 4 dny
Kontaktní osoba Štupáková Šárka
Referenční číslo 19-12-325801

Popis pozice

Máš rád komunikaci s lidmi a máš již zkušenosti s náborem zaměstnanců? Ovládáš velmi dobře anglický a německý jazyk? Chceš být součástí společnosti, kde můžeš profesně růst?

Pokud ANO, neváhej zaslat své CV v českém i anglické jazyce a přihlásit se na pozici Recruitment Consultant!

A co bude Tvou náplní práce?

  • Nábor zaměstnanců
  • Tvorba inzerátů, selekce CV
  • Vedení pohovorů
  • Úzká spolupráce s hiring managery
  • Vyhledávání nových metod získávání kandidátů
  • Administrativa
  • a mnoho dalšího!

Smlouva na dobu neurčitou
Lokalita: Praha

Požadavky

  • min. 1.5 roku zkušeností s aktivním náborem
  • Velmi dobrá znalost anglického jazyka a německého jazyka
  • Dobrá znalost MS Office
  • Perfektní komunikační a organizační schopnosti

Benefity

  • Práce na zajímavých projektech
  • Možnost profesního růstu
  • Zajímavé finanční ohodnocení

HR a administrativa a právo | HR | Recruiter | Recruitment | HR Consultant