Propojení...

RECRUITER v TOP IT společnosti s AJ a spoustou možností!

Lokalita Praha hl.m.
Druh pozice Plný úvazek
Zveřejněno před 10 dny
Kontaktní osoba Team Assistant
Referenční číslo 19-12-240200

Popis pozice

Baví Vás RECRUITMENT a už se minimálně 2 roky v této oblasti pohybujete?

Rádi byste si však rozšířili obzory v rámci TOP mezinárodní IT společnosti, kde byste měli možnost využívat ANGLIČTINU na denní bázi i v rámci mezinárodního kolektivu?

Jste kreativní, přicházíte s novými nápady a rádi byste je aplikovali ve své práci?

Na sociálních sítích máte přehled a umíte je efektivně využívat?

Pokud byste se rádi o nabídce dozvěděli více, neváhejte nám zaslat vaše anglické CV a my Vám prozradíme více...:)

Náplň práce:

  • kompletní zajištění náboru (fulll cycle recruitment)
  • spolupráce na rozvíjení nových firemních strategií
  • sledování nových trendů a jejich aplikace
  • velice úzká spolupráce s "Hiring managers" a ostatními členy týmu
  • práce se soc. sítěmi
  • administrativa s tím spojená- tomu se nevyhnete nikde;)

Nástup: ASAP
Lokalita: Praha 5

Požadavky

  • zkušenosti z recruitmentu, min. 2 roky (oblast IT velkou výhodou!)
  • AJ- pokročilá znalost, denní využití
  • SŠ/ VŠ vzdělání
  • motivace na sobě dále pracovat a profesně se rozvíjet
  • osobní "drive" a týmový duch

Benefity

  • nadstandartní platové ohodnocení
  • možnost vycestovat do zahraničí
  • možnost flexibilní pracovní doby/ home office
  • příspěvky na stravování
  • jazykové vzdělávání
  • notebook, telefon
  • 5 týdnů dovolené, sick days
  • firemní akce
  • kafeterie
  • rodinné prostředí

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=lidske-zdroje-pravo-administrativa

HR a administrativa a právo | HR | Recruiter | Recruitment | IT | Recruiter