RECRUITER / NÁBORÁŘ - dočasná přidělení a brigády

Plný úvazek
Mzda
28 000 - 50 000 Kč
Referenční číslo
18-12-343355
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Láká vás oblast LIDSKÝCH ZDROJŮ a máte již podobné pracovní zkušenosti, které byste chtěli zúročit? Zajímá Vás i rozvíjení obchodních vztahů s klienty a obchod? Chcete se zdokonalit v oblasti náboru zaměstnanců, ale třeba i v administrativě související s pracovním poměrem? Pak pojďte využít příležitosti a přihlaste se do výběrového řízení na pozici Recrutiment consultant.

Na této práci se potkáte s náborem, key account managementem a také HR administrativou.

Naše práce zahrnuje:

  • rozvíjení obchodních vztahů s klienty
  • komunikaci s klíčovými klienty pobočky a spolupráci na bázi dlouhodobého partnerství
  • aktivní oslovování nových klientů
  • odpovědnost za celkový proces náboru zaměstnanců (od inzerce volných pozic, přes selekci životopisů, až k vedení pohovorů a prezentaci kandidátů našim klientům)
  • zpracovávání pracovních smluv a administrativní agendy související s pracovním poměrem zaměstnanců
  • poskytování poradenství v pracovně právní oblasti a mzdové / daňové problematice a to směrem k našim klientům, kandidátům a zaměstnancům
Požadavky

Od svých budoucích kolegů očekáváme následující:

  • zájem o oblast HR a relevantní pracovní zkušenost (HR, obchod nebo administrativa)
  • pokročilou znalost angličtiny, protože jednáme často s cizinci
  • samostatnost v práci a rozhodování, ale zároveň týmovost - pro úspěch v naší práci je klíčové obojí
  • velmi dobré komunikační a vyjednávací schopnosti
  • multitasking, protože někdy musíme dělat deset věcí najednou
  • otevřenost, proaktivitu a schopnost pracovat v rychle se měnícím prostředí
  • 20 dní dovolené + 4 dny free days + 2 dny vánočního volna + další volno za splnění cílů + 2 dny sick days
  • cafeteria systém - Benefit Plus karta- v hodnotě až 14 400 Kč/rok
  • stravenky v hodnotě 80Kč / den
  • Multisport karta
  • dárek k narozeninám
  • jazykové kurzy přímo na pracovišti
  • telefon i pro soukromé účely