Propojení...

OPPORTUNITY IN HR - RECRUITER WITH ENGLISH

Lokalita Prague
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 40 000 Kč/měs.
Zveřejněno před 4 měsíci
Kontaktní osoba Team Assistant
Referenční číslo 13-12-240345

Popis pozice

Zajímá Vás oblast HR? Máte zkušenost s náborem a mluvíte plynně anglicky? Máte zájem být součástí náborového týmu významné mezinárodní společnosti?

Pokud Vaše odpovědi byly ano, pak nám neváhejte zaslat Váš životopis a my Vám o pozici rádi povíme více.

Vaše pracovní náplň:

  • Zodpovědnost za náborový proces
  • Práce se sociálními sítěmi
  • Vedení pohovorů a testování kandidátů
  • Vedení assessment center
  • Komunikace a follow up s kandidáty
  • Spolupráce s personálními agenturami
  • Související administrativa a reporting

Lokalita: Praha
Nástup: dohodou
Smlouva: na dobu určitou (s možností prodloužení)

Požadavky

  • Min. SŠ ukončené vzdělání
  • 1 rok praxe v oblasti náboru zaměstnanců
  • Pokročilá znalost angličtiny (využití psané i mluvené formy)
  • Znalost MS Office
  • Velmi dobré komunikační dovednosti
  • Flexibilita, organizační schopnosti
  • Chuť a nadšení pro práci
  • Výborný time management

Benefity

  • Stravenky
  • 5 týdnů dovolené
  • Každodenní využití anglického jazyka
  • Osobní a profesionální rozvoj

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=lidske-zdroje-pravo-administrativa

HR a administrativa a právo | HR | Recruiter | Specialista | Talent management | Recruitment | Personnel officer