Propojení...

Recruiter pro interní HR

Lokalita Prague
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 30 000 - 40 000 Kč/měs.
Zveřejněno před 12 měsíci
Kontaktní osoba Kasalová Veronika
Referenční číslo 19-12-273831

Popis pozice

Hledáme do interního HR! Přihlašte se nám na roli Recruitera!

Máte zkušenosti s vedením individuálních pohovorů i assessment center a stále Vás to naplňuje?
Práce se sociálními sítěmi Vám není cizí a dokážete je využít maximálně efektivně?
Máte chuť podílet se s námi na rozvoji zaměstnavatelské značky Graftonu na českém trhu? Přidejte se k nám!

Co u nás interního recruitera čeká?

  • Proces náboru od A do Z
  • Organizování assessment center
  • Vedení osobních pohovorů
  • Talent mapping
  • Komunikace skrze sociální sítě
  • Účast na veletrzích, spolupráce s univerzitami

Nástup: Dohodou
Lokalita: Praha 1

Požadavky

  • VŠ vzdělání
  • Zkušenost v oblasti náboru
  • Zkušenost s budováním brandu (značky zaměstnavatele) velkou výhodou
  • Výborné organizační, prezentační a komunikační dovednosti
  • Uživatelská znalost MS Ofiice (Word, Excel, PP)

Benefity

  • Bonusový systém
  • Cafeterie v hodnotě až 14 400 Kč/rok
  • 2 sick days
  • Stravenky v hodnotě 80 Kč/den
  • Multisport karta
  • Mobilní telefon a tarif i pro soukromé použití
  • Jazykové kurzy a další odborné vzdělávání

Zaujala Vás tato pozice? Vyplňte prosím kontaktní formulář či nám pošlete svůj životopis v anglickém a českém jazyce na email s uvedením referenčního čísla pozice.
Pokud jste již u nás absolvoval/a vstupní pohovor, kontaktujte prosím emailem přímo svého konzultanta.

HR a administrativa a právo | HR | Recruiter | Recruitment | Recruiter