Propojení...

RECRUITER- INTERNÍ HR

Lokalita Středočeský kraj
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 38 000 - 50 000 Kč/měs.
Zveřejněno před 2 měsíci
Kontaktní osoba Hollanová Martina
Referenční číslo 19-12-236902

Popis pozice

Zajímá Vás oblast HR? Rádi byste využili již nabyté zkušenosti z recruitmentu v mezinárodní společnosti působící v automobilovém průmyslu?

Rádi pracujete na zajímavých projektech a baví Vás denně komunikovat s lidmi?

Hledáte práci, ve které se opravdu nebudete nudit a zároveň budete mít možnost stále se učit novému?

Pokud jste si odpověděli ano, ano, ano, ano... neváhejte nám zaslat Váš český a anglický životopis a o pozici Vám rádi povíme více.

Pracovní náplň:

  • Preselekce životopisů a následné vedení pohovorů s uchazeči
  • Inzerce pracovních pozic (sestavování inzerátů, následná inzerce na webové portály)
  • Zodpovědnost a zajištění komplexního náboru zaměstnanců
  • Monitorování situace na trhu práce
  • Spolupráce s univerzitami a jazykovými instituty
  • Možnost participovat podle zkušeností a zaměření na různorodých projektech
  • Prezentace společnosti (veletrhy, kariérní dny, univerzity)
  • Aktualizace webových stránek společnosti
  • Zajištění interního a externího marketingu společnosti
  • Komunikace napříč společností (+ zahraniční pobočky)

Lokalita: Brandýs nad Labem
Nástup: IHNED

Požadavky

  • SŠ/ VŠ
  • 2 roky praxe v oblasti náboru zaměstnanců (automotive, technologie, výrobní společnost!!!)
  • komunikativní znalost AJ
  • orientace na výsledek, pečlivost, tah na branku
  • flexibilita, odolnost vůči stresu

Benefity

  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na penzijní/životní pojištění po zkušební době
  • Možnost stravování na pracovišti (80 Kč)
  • Výroční odměny
  • Možnost kariérního růstu
  • Zázemí dynamicky se rozvíjející společnosti

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=lidske-zdroje-pravo-administrativa

HR a administrativa a právo | HR | Recruiter | Obecný | Junior | Recruitment | Senior | Specializovaný | Talent management | Training | Recruiter