Propojení...

RECEPČNÍ zástup na červenec, 110 Kč/hod.

Lokalita Prague
Obor
Druh pozice Brigáda
Mzda 110 Kč/hod.
Zveřejněno před 2 měsíci
Kontaktní osoba Team Assistant
Referenční číslo 13-19-244713

Popis pozice

Máte v červenci čas? Líbil by se Vám zástup na recepci?

Pracovní náplň je především uvítání příchozích návštěv, spojování telefonických hovorů, vyřízování vzkazů, zajištění taxiků, příprava zasedacích místností na jednání, zapisování pošty, zajištění kurýrů, distribuce došlých emailů a faktur apod.

Plat: 110 Kč/hod
Lokalita: Praha 4 - Pankrác
Pracovní doba: 8.30-17:00
Zástup je na celý červenec (mimo víkendy a svátky)

Požadavky

  • ukončené SŠ vzdělání
  • velmi dobrá úroveň anglického jazyka slovem i písmem;
  • zkušenost z recepce či administrativy výhodou
  • schopnost samostatné práce;
  • dynamická, aktivní osobnost;
  • příjemné vystupování, odolnost vůči stresu.

Benefity

  • mezinárodní prostředí
  • získání zkušeností

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/nabidka-prace/brigady-docasna-prideleni/

HR a administrativa a právo | Administrativa | Recepční | Recepce | Receptionist