Propojení...

RECEPČNÍ zástup 3.7. - 14.7., 100 Kč/hod

Lokalita Praha hl.m.
Obor
Druh pozice Brigáda
Mzda 100 Kč/hod.
Zveřejněno před 4 měsíci
Kontaktní osoba Team Assistant
Referenční číslo 13-19-244579

Popis pozice

Baví Vás administrativa a každodenní kontakt s lidmi? Pro významnou společnost hledáme zástup na pozici Recepční.

Termín: 3.7. - 14.7. (pouze pracovní dny)

Pracovní doba: 8:30 - 17:00

Pracovní náplň je především uvítání příchozích návštěv, spojování telefonických hovorů, vyřizování vzkazů, zajištění taxi, zapisování pošty, zajištění kurýrů apod.

Mzda: 100 Kč/hod
Lokalita: Praha 10 - Štěrboholy

Požadavky

  • ukončené SŠ vzdělání
  • dobrá znalost anglického jazyka
  • zkušenost z recepce či administrativy nutná
  • znalost MS Office
  • schopnost samostatné práce
  • dynamická, aktivní osobnost
  • příjemné vystupování, odolnost vůči stresu

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/nabidka-prace/brigady-docasna-prideleni/

HR a administrativa a právo | Administrativa | Recepční | Recepce | Receptionist