Propojení...

RECEPČNÍ VE FARMACEUTICKÉ SPOLEČNOSTI S AJ, 23 000 Kč

Lokalita Praha hl.m.
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 20 000 - 23 000 Kč/měs.
Zveřejněno před 2 dny
Kontaktní osoba Team Assistant
Referenční číslo 13-19-244580

Popis pozice

Pro farmaceutickou společnost, stabilní na českém trhu, hledáme šikovné kandidáty/ky na pozici RECEPČNÍ.

  • uvítání příchozích návštěv,
  • spojování telefonických hovorů,
  • vyřizování vzkazů,
  • příprava zasedacích místností na jednání, psaní obchodní korespondence,
  • distribuce došlých emailů
  • zpracování pošty
  • komunikace se správcem budovy, organizační a administrativní zajištění agendy
  • podpora HR oddělení
  • další administrativní práce

Plat: 20 000 - 23 000 Kč
Lokalita: Praha 6

Nástup: ihned

Pracovní doba: střídavě s druhou recepční- ranní směna 7:00 - 15:30 nebo odpolední směna 10:00 - 18:30

Požadavky

  • minimálně středoškolské vzdělání
  • dobrá znalost AJ (tel. hovory v AJ, komunikace s cizinci)
  • administrativní zkušenost (ideálně z recepce)
  • znalost MS Office
  • zodpovědnost a organizační schopnosti
  • reprezentativní a milé vystupování
  • prozákaznický přístup

Benefity

  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky
  • prostředí mezinárodní farmaceutické společnosti
  • možnost růstu

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/nabidka-prace/brigady-docasna-prideleni/

HR a administrativa a právo | Administrativa | Recepční | Recepce | Receptionist