Propojení...

RECEPČNÍ S ANGLIČTINOU, mezinárodní společnost, Praha 1

Lokalita Praha hl.m.
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 25 000 - 32 000 Kč/měs.
Zveřejněno před 2 měsíci
Kontaktní osoba Hollanová Martina
Referenční číslo 19-12-238206

Popis pozice

Máte zájem o práci v mezinárodní společnosti? Chcete se stát součástí prestižní společnosti a podílet se na jejích aktivitách?

Mezinárodní poradenská společnost právě hledá vhodné uchazeče na pozici RECEPČNÍ S ANGLIČTINOU.

Náplň práce:

  • zajištění chodu recepce - objednávky, kancelářské potřeby, vybavení kanceláře
  • příprava a organizace meetingů (doprava, ubytování, občerstvení…)
  • podílení se na přípravě firemních akcí
  • vítání návštěv
  • komunikace s kurýry
  • řešení ad hoc úkolů

Dlouhodobá spolupráce
Pracoviště: centrum Prahy

Požadavky

  • min. SŠ vzdělání
  • praxe z obdobné nebo administrativní pozice podmínkou
  • velmi dobrá znalost angličtiny (užití v psané i mluvené podobě)
  • dobrá znalost MS Office
  • schopnost určit si priority
  • pečlivost, selský rozum
  • dobré komunikační schopnosti a profesionální vystupování

Benefity

  • Atraktivní platové ohodnocení
  • Mezinárodní pracovní prostředí
  • Denní užívání angličtiny
  • Cenná pracovní zkušenost
  • Moderní kanceláře v centru Prahy

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=lidske-zdroje-pravo-administrativa

HR a administrativa a právo | Administrativa | Recepční | Asistent / asistentka | Recepce | Osobní | Junior | Senior | Receptionist