Propojení...

RECEPČNÍ s AJ a s NJ - 25 000 Kč

Lokalita Praha hl.m.
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 25 000 Kč/měs.
Zveřejněno před 4 měsíci
Kontaktní osoba Müllerová Martina
Referenční číslo 19-12-239888

Popis pozice

Hledáte zaměstnání v přátelské atmosféře s menším týmem, kde se nebudete nudit- Navíc budete mít možnost využít angličtinu/němčinu každý den a budete mít možnost získat zkušenosti a později se také kariérně posunout- Přihlašte se nám!

Do mezinárodní advokátní kanceláře hledáme kandidáty na pozici RECEPČNÍ.

Náplň práce:

  • emailová a telefonická komunikace
  • vítání návštěv, příprava zasedacích místností
  • vedení kalendáře, práce s programem MS Outlook
  • správa vozového parku, evidence jízd
  • evidence a distribuce poštovních zásilek
  • případné pochůzky pokud bude třeba

Nástup: ASAP
Smlouva: na dobu neurčitou
Lokalita: Praha 8
Pracovní doba: 8:30-17:00

Požadavky

  • angličtina na výborné úrovni, využití denně
  • německý jazyk na mírně pokročilé úrovni nutností
  • selský rozum a příjemné vystupování
  • ochota pomoci

Pozice je vhodná i pro absolventy se související praxí :)

Benefity

příspěvek na stravování
4 týdny dovolené
vánoční večírky
teambuildingy v zahraničí
jazykové kurzy

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search-disciplines=lidske-zdroje-pravo-administrativa

HR a administrativa a právo | Administrativa | Recepční | Junior | Recepce | Receptionist