Propojení...

RECEPČNÍ S AJ, 28 - 35 000 Kč

Lokalita Praha hl.m.
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 28 000 - 35 000 Kč/měs.
Zveřejněno před 4 měsíci
Kontaktní osoba Team Assistant
Referenční číslo 13-12-244354

Popis pozice

Máte zkušenost z mezinárodního prostředí a angličtina Vám není cizí? Máte praxi na administrativní pozici? Zvládáte spoustu věcí najednou?

Hledáme RECEPČNÍ pro mezinárodní školu na Praze 6, která zvládne vše zmíněné!

Vaše povinnosti budou:

  • Komunikovat s žáky školy i jejich rodiči (převážně anglicky mluvící cizinci)
  • Vítání hostů
  • Řešení požadavků žáků, rodičů i učitelů školy
  • Administrativa - vyřizování objednávek, účtenek, tvorba reportů
  • Zajištění chodu kanceláře školy

Pracovní doba: 8:00 až 17:00
Lokalita: Praha 6
Nástup: ihned, smlouva na 1 rok s možností prodloužení

Požadavky

  • Středoškolské vzdělání
  • Vynikající znalost anglického a českého jazyka pro denní využití (úroveň C1 v psané i mluvené formě)
  • Zkušenost z mezinárodního prostředí nebo ze zahraničí
  • Praxe na pozici recepční či podobné administrativní pozici (minimálně 1 rok)
  • Schopnost pracovat s MS Office (tvorba reportů, zpracovávání dopisů a další)
  • Příjemná a dynamická osobnost
  • Přátelská osobnost se skvělým přístupem k dětem

Benefity

  • 5 týdnů dovolené + další dny volna během Vánočních svátků
  • Sick days
  • Zkrácená pracovní doba o letních a zimních prázdninách (8:30 až 16:30)
  • Velmi přátelské prostředí mezinárodní školy

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=lidske-zdroje-pravo-administrativa

HR a administrativa a právo | Administrativa | Asistent / asistentka | Recepční | Recepce | Receptionist