Propojení...

RECEPČNÍ, 22 000 Kč

Lokalita Praha hl.m.
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 130 Kč/hod.
Zveřejněno před 2 měsíci
Kontaktní osoba Team Assistant
Referenční číslo 13-12-247200

Popis pozice

Chtěli byste pracovat na recepci? Rádi byste využívali angličtinu na denní bázi?

Pokud ano, čtěte dál, protože pro jednu z největších logistických společností hledáme RECEPČNÍ.

Náplň práce:

  • přijímání a přepojování telefonických hovorů
  • předávání vzkazů od volajících
  • přijímání návštěv a klientů
  • příprava občerstvení pro návštěvy (káva, …)
  • objednávání kurýrní služby, taxi, pohoštění
  • drobná administrativní výpomoc dle potřeby

Lokalita: Praha 4 - Michle
Pracovní doba: Po - Pá: 7:00 - 16:00
Nástup: IHNED, dlouhodobá spolupráce
Mzda: 130 Kč/hod

Požadavky

  • Zájem o dlouhodobou spolupráci
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni - budete komunikovat s anglicky mluvícími zaměstnanci
  • Předchozí praxe na firemní recepci, případně v administrativě výhodou
  • Znalost MS Office, Outlook
  • Příjemné a reprezentativní vystupování
  • Samostatnost a spolehlivost

Benefity

  • Stravenky u práce na hlavní pracovní poměr

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=lidske-zdroje-pravo-administrativa

Výroba a provoz | Sklady a stěhování | Lehké pomocné práce | Skladník | Balení | Doplňování | Etiketování | Sklad | Receptionist