Propojení...

Quality Assurance Engineer

Lokalita Brno
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 40 000 Kč/měs.
Zveřejněno před 4 dny
Kontaktní osoba Valná Lenka
Referenční číslo 16-30-241819

Popis pozice

Budete odpovědní především za:

  • zajištění zákaznické kvality a řešení zákaznických reklamací
  • pravidelnou komunikaci a návštěvy u zákazníků
  • podílení se na plánování, řízení a provádění změnových a nápravných opatření
  • budete participovat na vývoji a kvalitě nových produktů
  • organizaci zákaznických návštěv a auditů

Požadavky

VŠ nebo SŠ vzdělání ideálně technického směru
Zkušenost na podobné pozici ve výrobní společnosti
Znalost systémů kvality a kontroly jakosti výroby
Výborná znalost AJ
Schopnost analyticky a logicky myslet, rozhodovat, být ochotný/á cestovat
Otevřená a asertivní osobnost
Zákaznická orientace

Benefity

  • stravenky
  • dovolená navíc (nad rámec zákona)
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • možnost profesního růstu
  • flexibilní pracovní doba
  • potenciální kariérní rozvoj v oblasti medical

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=engineering

Engineering | Průmysl | Inženýr | Plasty | Quality inspector