QA Enginner/Automation SW tester - automatizace, špičkový plat - dohodou!!!

Lokalita Prague
Druh pozice Plný úvazek
Zveřejněno před 2 dny
Kontaktní osoba Zeman Ondřej
Referenční číslo 2-10-240097

Popis pozice

Chcete být za svou práci dobře odměněn(a)???

Chcete pracovat pro globální společnost (pro špičkovou firmu v oblasti svého podnikání)???

Jste SW Tester - expert na automatizaci testů???

Hledáme QA Enginner/Automation SW tester pro automatizaci testů

Co můžete očekávat?

1) přípravu testovacích případů, tvorba skriptů pro automatizaci testování - pro Agile vývoj (projekty v oblasti Big Data / Hadoop, multiplatformní mobilní vývoj, vývoj Enterprise portálů - SharePoint, atd)
2) spolupráce s vývojáři na tvorbě strategie vývoje - Test Driven Development
3) komunikace s klienty / týmy v zahraničí
atd.

Požadavky

  • Prokázané zkušenosti v automatizaci testů
  • Předchozí zkušenosti v agilním vývoji (Scrum)
  • Test Driven Development
  • Znalost skriptovacích jazyků (Python je velkou výhodou)
  • Aktivní, na výsledek zaměřená osobnost
  • Velmi dobrá komunikace v angličtině!!!
  • Ochota pracovat v nadnárodním týmu
  • Schopnost koordinovat

  • Práce v inovativním týmu, s nejnovějšími technologiemi, na projektech s globálním dopadem
  • Budoucí profesní rozvoj v rámci společnosti (lze v kterékoli zemi, kde má společnost své pobočky)
  • Možnost pracovat na lokálních i globálních projektech
  • Technická knihovna skončených projektů k dispozici pro vaše sebevzdělávání
  • Možnost navštěvovat přednášky organizované ve spolupráci s Globálními IT firmami

+ Další benefity - 5 týdnů dovolené, stravenky, sick days, cafeterie, penzijní připojištění, atd, atd, ....

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=it-telekomunikace

IT a telekomunikace | Vývoj sw a analýza | Tester / kvalita | Automatické testování | Python | Tester