Propojení...

PRŮMYSLOVÝ INŽENÝR, Strakonicko

Lokalita Jihočeský kraj
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 30 000 - 45 000 Kč/měs.
Zveřejněno před 5 měsíci
Kontaktní osoba Holbová Miluše
Referenční číslo 7-21-230851

Popis pozice

Máte VŠ vzdělání technického zaměření? Máte anglický či německý jazyk na komunikativní úrovni? Jste znalý metod průmyslového inženýrství 5S, SMED, Kanban, Kaizen atd.? Pak hledáme právě Vás!

Náplň práce:

  • analyzování výrobního ukazatele a návrh opatření
  • reporting výrobních výsledků
  • spolupráce na přípravě nových projektů
  • spolupráce při normování výrobních procesů
  • zajištění úspor nákladů s využitím metod PI
  • spolupráce na rozvoji výrobního systému

Požadavky

  • VŠ/SŠ technického zaměření
  • znalost anglického či německého jazyka
  • praxe v automotive nebo jiném technickém oboru
  • prokazatelná znalost metod průmyslového inženýrství 5S, SMED, VSM, KAIZEN, Kanban, TPM, MOST
  • schopnost práce v týmu

Benefity

  • příspěvek na dopravu
  • prémie ke mzdě
  • 5 týdnů dovolené
  • dotované závodní stravování

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=vyroba-provoz

Engineering | Průmysl | Inženýr | Kaizen | TPM | MOST metoda | Kanban | Mechanical engineer