PROVOZNÍ ÚDRŽBÁŘ

Plný úvazek
Mzda
32 000 - 42 000 Kč
Referenční číslo
8-18-283647
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáme šikovné ruce a pět let praxe na pozici seřizovače strojů či provozního údržbáře. U nás budete:

  • provádět plánované údržby na strojích a zařízení
  • odstraňovat závady a provádět opravy, které se vyskytnou za běhu výroby
  • nákupovat a zajišťovat náhradní díly
  • podporovat oddělení výroby a technologie v obou výrobních závodech
Požadavky

Vyjma schopností provádět náplň práce, vyžadujeme:

  • SŠ vzdělání, elektrotechnický obor
  • praxi na obdobné pozici min. 5 let
  • platná zkouška na práci a manipulaci s elektrickými zařízeními §50 vyhl.6 a výše, zkušenosti s TPM
  • dobrou znalost PC
  • základní znalost německého či anglického jazyka je vítána
  • průkaz VZV výhodou
  • pečlivost, samostatnost
  • aktivní řidiče - skupina B
Benefity
  • unišek za nemarodění
  • Globus karta
  • stravenky
  • 5 týdnů dovolené po roce spolupráce
  • příspěvek na penzijní pojištění po dvou letech spolupráce