Propojení...

PROJEKTOVÝ VEDOUCÍ NÁKUPU

Lokalita Kraj Vysočina
Druh pozice Plný úvazek
Zveřejněno před 6 měsíci
Kontaktní osoba Günther Robert
Referenční číslo 6-13-236075

Popis pozice

Umíte vyjednávat podmínky a máte zkušenosti z oblasti nákupu ve strojírenství? Objednávky, smlouvy, cenové analýzy a komunikace s dodavateli je Vaše parketa? Pak neváhejte zaslat životopis!

Po výhře ve výběrovém řízení budete:

  • účastnit se tendrů, výběrových a poptávkových řízeních
  • jednat o spolupráci a následně uzavírat objednávky a smlouvy
  • monitorovat objednávky a jejich plnění
  • připravovat cenové rozbory a hledat úspory
  • komunikovat s dodavateli
  • reportovat

Požadavky

  • SŠ/VŠ vzdělání technického či ekonomického směru
  • velmi dobré vyjednávací a prezentační schopnosti,rozhodnost včetně taktické dovednosti pod tlakem, hodnocení rizik
  • dobrá znalost AJ pro běžnou komunikaci
  • zastoupení nákupu v projektovém týmu
  • MS Office, ŘP sk. B
  • znalost systému SAP výhodou

Benefity

  • 13., 14. plat
  • prémie, odměny, příspěvky
  • dovolená navíc
  • odborné vzdělávání
  • jazykové vzdělávání hrazené firmou
  • závodní stravování
  • penzijní připojištění

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=obchod-marketing

Engineering | Obchod a marketing | Obchod | Nákup | Inženýr | Manažer | Specialista | Projekt | SAP | Strategie | Project Manager