Propojení...

PROJEKTOVÝ NÁKUPČÍ | BEROUN

Lokalita Beroun
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 45 000 - 60 000 Kč/měs.
Zveřejněno před 2 měsíci
Kontaktní osoba Koudelová Eliška
Referenční číslo 2-30-244296

Popis pozice

Využijte zajímavou příležitost pracovat pro mezinárodní společnost působící v oblasti chladírenské techniky. V současnosti hledáme vhodného kandidáta na pozici:

PROJEKTOVÝ NÁKUPČÍ !

Náplň práce:

  • Úzká spolupráce s dodavateli (spravování nákladů, produktivita, efektivita, kvalita dodání)
  • Uzavírání smluv
  • Práce na projektech
  • Spolupráce s výrobou
  • Práce v programu SAP

Požadavky

  • SŠ/VŠ technické zaměření
  • Praxe v oblasti nákupu ve strojírenství
  • Uživatelská znalost SAP
  • AJ slovem i písmem – pokročilá úroveň
  • Italština, francouzština výhodou
  • Výborné komunikační, prezentační a vyjednávací schopnosti
  • Časová flexibilita - zahraniční služební cesty
  • Řidičský průkaz sk. B, aktivní řidič

Benefity

  • Prémie
  • Pružná pracovní doba
  • Příspěvek na dovolenou
  • Rozsáhlý program zaměstnaneckého vzdělávání
  • Příspěvek na životní pojištění
  • Dotované stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • Sick days

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/nabidka-prace/engineering/

Engineering | Strojírenství | Nákupčí | Projekt | Purchaser