Propojení...

PROJEKTOVÝ MANAŽER - VÝVOJÁŘ s AJ nebo NJ, až 35 000 Kč

Lokalita Veselí nad Lužnicí
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 35 000 Kč/měs.
Zveřejněno před asi 1 měsícem
Kontaktní osoba Holbová Miluše
Referenční číslo 7-30-241078

Popis pozice

Máte zkušenosti s vedením projektů? Baví Vás koordinovat vývojový proces? Jste jazykově vybavený a ustojíte vysoké pracovní nasazení? Pak jste náš nový projektový manažer!

Čím se budete zabývat:

  • vedení vývojových projektů
  • práce s technickou dokumentací v souladu s normami a nařízeními EU
  • testování nového produktu
  • spolupráce s produktovým managementem
  • technická podpora pro oddělení produkce, nákupu, prodeje, kvality
  • vývoj nových testovacích metod produktů

Požadavky

  • SŠ (SPŠ strojního zaměření) nebo VŠ vzdělání technického směru, textilní nebo strojírenské zaměření
  • komunikativní znalost NJ nebo AJ
  • zkušenost s vývojem produktu
  • zkušenost s projektovým managementem

Benefity

  • jazykové vzdělávání
  • stravenky v hodnotě 90 Kč
  • rozvojový program: odborné semináře, volnočasové aktivity (PC dovednosti, komunikační tréninky)
  • sportovní aktivity v rámci firmy: týden lyžování v Alpách, plánované cyklistické výlety, Nordic Walking, Apfel Tag
  • péče o zdraví/DEN PRO ZDRAVÍ

Máte-li touhu pracovat v mezinárodní rodinné firmě, která přistupuje k zaměstnancům velmi individuálně, máte jedinečnou příležitost!

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=engineering

Engineering | Výroba a provoz | Výroba a průmysl | Strojírenství | Projektový manažer | Inženýr | Programátor / vývojář | Development technologist