Propojení...

PROJEKTOVÝ MANAŽER ve stavebnictví (Evropa a svět)

Lokalita Královéhradecký kraj
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 50 000 - 80 000 Kč/měs.
Zveřejněno před 5 dny
Kontaktní osoba Team Assistant
Referenční číslo 5-40-233802

Popis pozice

Hledáte netradiční práci ve stavebnictví s TOP produktem a zajímají Vás novinky v oboru a to nejen v ČR, ale i ve světě-

Rádi komunikujete, argumentujete a těšíte se z cestování-

Hledáme zkušeného technicky uvažujícího projektového manažera se smyslem pro koncepci a duchem pro obchod.

Podílejte se na nastavení procesů od samého začátku až do konečné realizace projektu.
Není nic lepšího než za sebou vidět velké výsledky.

Co vás bude čekat-

  • monitoring a rozvoj zakázek
  • uchopení nového projektu a následná realizace
  • kompletní nastavení procesů (i pro budoucí vybudování týmu)
  • jednání s architekty, developery aj.

Požadavky

  • technická zdatnost
  • praxe na obdobné pozici
  • strojní/stavební vzdělání výhodou
  • plynulá angličtina
  • komplexní a projektové myšlení

Zaujmete nás, jste-li akční člověk, nebojíte ad hoc situací a umíte se vrhnout do nových výzev po hlavě - Co takhle zítra zaletět do Londýna za světovým architektem-

Benefity

  • motivující finanční ohodnocení
  • stabilní a ekonomicky silný zaměstnavatel
  • zájem o dlouhodobou spolupráci
  • prostor pro osobní růst

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search-disciplines=stavebnictvi-a-reality

Engineering | Stavebnictví | Strojírenství | Inženýr | Konzultant | Projektový manažer | Supervizor | Technik | Investice | Projekt | Project Manager