Propojení...

PROJEKTOVÝ MANAŽER - optimalizace skladu, až 60 000 Kč

Lokalita Moravskoslezský kraj
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 45 000 - 60 000 Kč/měs.
Zveřejněno před 8 dny
Kontaktní osoba Team Assistant
Referenční číslo 4-30-247325

Popis pozice

Výrobní společnost s dlouholetou tradicí se sídlem v Ostravě hledá uchazeče na pozici PROJEKTOVÝ MANAŽER - optimalizace skladu. Pokud hovoříš anglickým jazykem, máš zkušenosti ve vedoucí pozici a znalosti skladových a logistických procesů, tak neváhej a pošli nám své CV.

Náplní práce bude:

  • realizace optimalizačních opatření skladu
  • komunikace s externími partnery
  • zodpovědnsot za harmonogram projektů
  • analýza logistických procesů
  • definice cílů projektů
  • analýza rizik
  • práce a tvorba projektové dokumentace

Požadavky

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • znalost francouzštiny je výhodou
  • zkušenosti ve vedoucí pozici - skladové operace, FMCG
  • práce na projektech v logistice
  • manažerské dovednosti
  • zkušenosti s projektovým řízením
  • zkušenost a znalost v oblasti plánování výroby, plánování poptávek, zákaznického servisu

Benefity

  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • flexibilní pracovní doba
  • notebook
  • mobilní telefon

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=engineering

Engineering | Výroba a provoz | Potravinářství | Projektový manažer | ERP | Logistika | Sklad | Project Manager