Propojení...

PROJEKTOVÝ MANAŽER | NÁSTUP IHNED | FARMACIE

Lokalita Prague
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 80 000 - 110 000 Kč/měs.
Zveřejněno před 4 měsíci
Kontaktní osoba Smutná Kristýna
Referenční číslo 2-21-244258

Popis pozice

Máte zkušenost z výrobní společnosti a vedením projektů? Máte zkušenosti s otvíráním/uzavíráním výrobních závodů a farmacie by byl obor, který by Vás oslovil?

PŘIHLAŠTE SE DO VÝBĚROVÉHO ŘÍZENÍ NA POZICI PROJEKTOVÝ MANAŽER

Hlavní zodpovědností bude:

  • vedení projektů především v oblasti supply chain, kvality a výroby
  • iniciace, koordinace a přímé řízení některých projektů výrobního závodu
  • úzká spolupráci s vedením společnosti, středním managementem a experty v rámci projektových týmů
  • pravidelný reporting řediteli výrobního závodu o statusu projektů

Kontrakt na dobu určitou (6/2018 s možností prodloužení), možnost interim spolupráce!

Požadavky

  • zkušenost s vedením projektů ve výrobní společnosti (transfer výroby, uzavírání výroby, otvírání nové výroby)
  • plynulá znalost anglického jazyka
  • technické vzdělání
  • výborné komunikační schopnosti
  • týmový hráč
  • proaktivní přístup
  • zaměření na výsledek

Benefity

  • 5 týdnů dovolené
  • 5 sick days
  • kvartální a roční bonusové ohodnocení
  • příspěvek na stravné a MHD
  • příspěvek zaměstnavatele na penzijní a životní pojištění

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=vyroba-provoz

Engineering | Chemie | Specialista | Plánovač | Projekt | Výroba | Project Manager