Propojení...

Projektový manažer - investiční bankovnictví

Lokalita Praha hl.m.
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 70 000 - 90 000 Kč/měs.
Zveřejněno před 3 dny
Kontaktní osoba Králová Lenka
Referenční číslo 2-10-246530

Popis pozice

Máte zkušenosti s vedením projektů v bankách a finančních institucích - ideálně v oblasti investičního bankovnictví?
Náš klient, který se zabývá vývojem SW pro potřeby investičních společností a obchodníků hledá zkušeného projektového manažera, který bude zodpovědný za:

  • Vedení projektu a komunikaci se zákazníkem
  • Předávání požadavků vývojovému týmu
  • Rozvoj produktu
  • Vyhodnocování projektu
  • Reporting
  • Tvorba nabídek na rozšíření projektu
  • Spolupráce v teamu cca 15 lidí

Požadavky

Ideální uchazeč:
  • 3 roky zkušeností s vedením projektů v bankovní/finanční sféře
  • Velikou výhodou je zkušenost s projekty z investičního bankovnictví
  • Znalost principů PM
  • Komunikativní znalost AJ
  • Velmi dobré prezentační a komunikační dovednosti

  • Práce na zajímavých projektech v oblasti investičního bankovnictví
  • Stravenky
  • Penzijní a životní připojištění
  • Jazykové kurzy
  • Stravenky
  • Multisport karta
  • Špičkové HW vybavení
  • Po dohodě možnost práce na HO
  • Firemní akce a team buildingy

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=it-telekomunikace

IT a telekomunikace | Management | Konzultace | Projektový manažer | Prince2 | ITIL | Project Manager