Propojení...

PROJEKTOVÝ MANAŽER - ELEKTRO/ENERGETIKA s ruštinou

Lokalita Praha hl.m.
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 27 000 - 55 000 Kč/měs.
Zveřejněno před 9 dny
Kontaktní osoba Ptáčková Andrea
Referenční číslo 2-40-246083

Popis pozice

Silnoproudá zařízení, MaR systémy, hydroenergetika, tepelná technika, řízení úpravy vody a ČOV.

Česká inženýrská společnost, realizující projekty především v zahraničí, hledá posilu do týmu na pozici:

PROJEKTOVÝ MANAŽER

Náplň práce:

  • vedení a koordinace realizace zakázek - především malé vodní elektrárny
  • jednání se stávajícími klienty
  • výběr nových klientů
  • vytváření cenových nabídek
  • jednání se zákazníky
  • dozor při převzetí zboží na stavbu
  • uvádění systémů do provozu a předání programátorům
  • dozor při montážích zařízení

Hledáme zkušené projektové manažery (zhruba 5 let praxe), ale i čerstvé absolventy s roční praxí.

Požadavky

  • SŠ/VŠ s elektrotechnickým zaměřením silnoproud nebo MaR
  • ochotu cestovat po ČR i do zahraničí
  • komunikativní znalost anglického a RUSKÉHO jazyka
  • Vyhl. 50/78 Sb., § 6,7,8 výhodou
  • flexibilita, loajalita, organizační dovednosti

Benefity

  • zajímavá práce v dynamicky se rozvíjející společnosti
  • možnost zapracování a následné seberealizace
  • projekty v zahraničí
  • profesní růst, školení, výuka jazyků
  • motivující mzdové ohodnocení
  • přátelský kolektiv
  • mobilní telefon, notebook
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=stavebnictvi-a-reality

Stavebnictví | Engineering | Voda | Elektronika | Energetika | Životní prostředí | Průmysl | Koordinátor | Manažer | Stavbyvedoucí | Projektový manažer | Elektro | Měření a regulace | Průmyslové | Vysoké napětí | Vyhláška 50 | Elektrárna | Kanalizace | Odpad | Turbíny | Voda | Project Manager