Propojení...

PROJEKTOVÝ MANAŽER, až 100 000 Kč/měs.

Lokalita Praha hl.m.
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 80 000 - 100 000 Kč/měs.
Zveřejněno před 3 dny
Kontaktní osoba Team Assistant
Referenční číslo 13-30-244699

Popis pozice

Máte zkušenosti s PROJEKTOVÝM ŘÍZENÍM ve výrobním závodě?
Jste schopen/a pracovat samostatně a máte zkušenosti s projekty směřujícími k zabezpečení samostatného chodu výrobního závodu?

Náplní práce je:

  • Zastupování výrobního závodu při stanoveném projektu
  • Komunikace s manažery napříč výrobním závodem
  • Přímé řízení a koordinace projektů v rámci výrobního závodu
  • Spolupráce s vedením společnosti
  • Reporting řediteli výrobního závodu

Pokud chcete vědět více podrobností, rádi Vám vše vysvětlíme!

Práce na HPP prozatím do 6/2018.

Požadavky

  • Zkušenosti s projektovým řízením v oblasti otevření či uzavření výrobního závodu
  • Komunikativní znalost anglického jazyka
  • Schopnost práce na PC (MS Office)
  • Analytické myšlení
  • Tah na branku, komunikativnost , pozitivní přístup

Benefity

  • 5 týdnů dovolené
  • 5 sick days
  • kvartální a roční bonusové ohodnocení
  • příspěvek na stravné a MHD
  • příspěvek zaměstnavatele na penzijní a životní pojištění

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=engineering

Engineering | Průmysl | Projektový manažer | Výroba | Project Manager