PROJEKTOVÝ MANAŽER

Plný úvazek
Mzda
60 000 - 80 000 Kč
Práce z domu
Práce pouze na pracovišti
Referenční číslo
5-10-405787
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáme Projektového manažera pro kabelové svazky či tištěné spoje!

Máte zkušenosti z projektového řízení, koordinujete projekty od počátku až po uvedení do sériové výroby? Zajímá vás tvorba a optimalizace kabeláže a tištěných spojů?

Pokud ano, tak neváhejte ani chvíli a zašlete mi Váš životopis!

Co Vás na pozici čeká:

  • Zodpovědnost za vedení a řízení projektu
  • Koordinace projektového týmu
  • Tvorba projektové dokumentace a cenových nabídek pro nové projekty
  • Příprava, realizace a vyhodnocení ověřovací série, vzorkování nového výrobku
  • Zlepšování výrobních procesů a produktů
Požadavky
  • SŠ nebo VŠ vzděláním nejlépe v oboru elektro/strojírenství, není ale podmínkou
  • Praxe na obdobné či stejné pozici
  • Zkušenosti z projektového řízení - koordinace projektu od začátku až k předání do sériové výroby
  • Komunikace se zákazníky
  • Znalostí anglického jazyka na úrovni B1
  • Znalost PC (MS Office, SAP)
Benefity
  • Pružná pracovní doba
  • Motivující mzdové ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenkový paušál
  • Příspěvek do penzijního fondu
  • Zvýhodněné paušály
  • Pohodlné parkování
  • Odměny při pracovním jubileu