PROJEKTOVÝ MANAŽER

Plný úvazek
Mzda
60 000 - 70 000 Kč
Referenční číslo
2-10-397212-11
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte platnou vyhlášku 50 § 6 a zkušenosti z pozice projektového manažéra?

Když jste odpověděli ANO pak hledáme právě VÁS!

Co Vás čeká?

  • Tvorba nabídek a kalkulací
  • Komunikace se zástupci klienta a s dodavateli
  • Vedení zakázek v průmyslu v profesích elektro, MaR, ŘS (slaboproudy)
  • Plánování a zajištění dodávek na stavbu spolu s nákupcem
  • Řešení technických problémů na stavbě, identifikace závady, chyb v projektu s šéfmontérem
  • Spolupráce s projektanty
  • Plánování montážních kapacit na stavbě s šéfmontérem
  • Plány kvality (standardy klienta, ČSN, požadavky projektu, ..), BOZP
  • Koordinační jednání s ostatními profesemi na stavbě
  • Identifikace rozdílů v různých revizích projektové dokumentaci spolu s šéfmontérem
Požadavky
  • Středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání v elektrotechnickém nebo podobně technickém oboru
  • Praxe min. 2 roky
  • Vyhláška 50 §6 nebo výše
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Znalost AJ velkou výhodou
  • Povědomí o elektrotechnice a montážích
Benefity
  • Firemní auto + možnost použití pro soukromé účely
  • 3 sick days
  • Služební telefon a notebook
  • Rozvoj dovedností, školení, teambuldingy