Propojení...

Projektový manager

Lokalita Liberecký kraj
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 60 000 - 65 000 Kč/měs.
Zveřejněno před asi 1 měsícem
Kontaktní osoba Švingal Ondřej
Referenční číslo 11-30-237545

Popis pozice

Máte zkušenosti s vedením projektů v automobilovém průmyslu? K tomu technické vzdělání a komunikativní znalost cizího jazyka?

HLEDÁME: PROJEKTOVÉHO MANAGERA

Náplň práce:

  • projektová práce v oblasti vývoje výrobku
  • koordinace projektového týmu
  • vývoj sériových výrobků pro různé zákazníky
  • práce v projektovém týmu s ostatními odděleními (logistika, kvalita, nákup, technologie...)
  • dohled nad dodržováním stanoveného harmonogramu, finančního plánu
  • koordinace uvolňování dílů do sériové výroby (SOP)

Požadavky

  • Vzdělání technického směru
  • podmínkou je komunikativní znalost AJ nebo NJ
  • znalosti z oblasti konstrukce, technologie, tváření, obrábění nebo sváření
  • znalost práce na PC
  • schopnost samostatné tvůrčí práce
  • výhodou je praxe z automobilového průmyslu

Benefity

  • 13. mzda
  • pružná pracovní doba
  • jazykové kurzy
  • stravenky
  • 25 dnů dovolené
  • akce pro zaměstnance

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/nabidka-prace/engineering/

Engineering | Průmysl | Strojírenství | Absolvent | Inženýr | Konstruktér / projektant | Specialista | Technolog | 5S | Automatizace | Automotive | FMEA | Inventor | Konstrukce / návrh | Kvalita | Obrábění | Plasty | Plechy | Převodovky | Robotika | Řezání | Strojní | Svařování | Technický | Technologie | Mechanical designer