Propojení...

PROJEKTOVÝ KOORDINÁTOR/NÁBORÁŘ

Lokalita Ostrava
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 27 000 Kč/měs.
Zveřejněno před méně než minutou
Kontaktní osoba Team Assistant
Referenční číslo 4-12-239406

Popis pozice

Rád pracuješ s lidmi, nebojíš se je oslovit a nabídnout jim třeba práci? Orientuješ se na polském trhu a umíš perfektně polsky?
Hledáme právě TEBE na pozici PROJEKTOVÝ KOORDINÁTOR/NÁBORÁŘ pro polský trh. Budeš pracovat přímo pro nás, tedy špičkovou agenturu práce!

Tvoji pracovní náplní bude:

  • vyhledávání zaměstnanců zejména na dělnické pozice na polském trhu
  • osobní pohovory s těmito uchazeči o zaměstnání
  • komunikace s polskými úřady za účelem kooperace v oblasti vyhledávání zaměstnanců
  • asistence při nástupech zaměstnanců do firem
  • administrativa spojená s nástupy zaměstnanců
  • sourcing kandidátů, tvorba inzerce, hledání nových zdrojů kandidátů

Požadavky

  • znalost polštiny a češtiny na pokročilé úrovni
  • výborné komunikační a vyjednávací dovednosti
  • vysoká míry flexibility (časová, prostorová)
  • praxe jako obchodník, koordinátor či náborář
  • ŘP skupiny B

Benefity

  • mzda 27 000 Kč/hrubého
  • bonus závislý na výkonu a plnění ukazatelů KPIs
  • služební telefon
  • 20 dní dovolené
  • 2 dny sick day
  • stravenky v hodnotě 80 Kč/pracovní den
  • flexipassy v hodnotě 100-1200 Kč po odpracování půl roku

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=lidske-zdroje-pravo-administrativa

HR a administrativa a právo | HR | Recruiter | Specialista | Koordinátor | Recruitment | Recruiter