Propojení...

Projektový koordinátor s ukrajinštinou

Lokalita Pilsen
Obor
Druh pozice Brigáda
Mzda 120 Kč
Zveřejněno před 6 dny
Kontaktní osoba Pajmová Dana
Referenční číslo 9-19-329082

Popis pozice

Hledáš zajímavý přivýdělek? Baví Tě páce s lidmi a domluvíš se ukrajinsky?

Pokud jsi komunikativní typ člověka a rád/a pracuješ s lidmi, staň se členem našeho týmu a klíčovým koordinátorem pro komunikaci se zaměstnanci z Ukrajiny!

Jako projektový koordinátor budeš zajišťovat:

  • překlady při podpisu smluv
  • překlady vstupních školení a proškolení zaměstnanců
  • zajištění komunikace se zaměstnanci z UA
  • koordinace na pracovišti
  • spolupráci s hlavním koordinátorem

Požadavky

  • znalost ukrajinštiny a češtiny na pokročilé úrovni
  • výborné komunikační a vyjednávací dovednosti
  • časová flexibilita
  • lidský přístup
  • schopnost pracovat samostatně i v týmu
  • ŘP skupiny B; vlastní automobil

Benefity

Co Ti můžeme nabídnout:
  • zajímavý přivýdělek v oblasti náboru a personalistiky
  • dlouhodobou spolupráci
  • příjemný a mladý kolektiv, který vždy rád pomůže a poradí
  • zázemí moderní kanceláře v centru města

HR a administrativa a právo | Administrativa | HR | Asistent / asistentka | Recruiter | Obecný | Administration