Projektový inženýr - AUTOMATIZACE A ROBOTIKA

Plný úvazek
Mzda
60 000 - 100 000 Kč
Referenční číslo
11-30-283070
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Průmysl 4.0. - víte o co jde? Znáte roboty, které se využívají v automotive? Máte zkušenost s jejich nákupem, programováním a oživováním? Máte přehled o nových technologiích? Domluvíte se plynně anglicky a chcete cestovat po celé Evropě?

Hledáme do týmu odborníka na pozici: Projektový inženýr - AUTOMATIZACE A ROBOTIKA

Náplň práce:

  • Roboti, roboti, roboti :) - jejich nákup, instalace, oživování - KUKA, Fanuc, Yaskava
  • PLC programování - Siemans, Schneider, Alan Bradley
  • Technická podpora pro evropské závody
  • Práce na projektech automotizace a Průmyslu 4.0
  • Komunikace s dodavateli, analýza nejnovějších technologií a jejich nákup
Požadavky
  • prokazatelné zkušenosti a výsledky v oblasti programování robotů a jejich zavádění do výroby
  • komunikativní angličtina (denní využití)
  • VŠ obor strojírenství
  • minimálně 2,5 roku praxe v oboru
  • Průmysl 4.0
Benefity
  • prémie a 13. plat (vyplácený semestrálně)
  • možnost profesního růstu
  • další odborné vzdělávání
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • příspěvek na stravování
  • jazykové kurzy
  • po prvním roce 1 týden dovolené navíc