Propojení...

PROJEKTOVÝ INŽENÝR

Lokalita Moravskoslezský kraj
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 28 000 - 32 000 Kč/měs.
Zveřejněno před asi 1 měsícem
Kontaktní osoba Team Assistant
Referenční číslo 4-30-237923

Popis pozice

Jste-li příznivce oblasti automotive, orientujete se v oblasti projektového inženýrství a hledáte změnu, pak hledáme možná právě Vás.

Pro mezinárodní výrobní společnost působící v automotive oblasti hledáme vhodné uchazeče na pozici PROJEKTOVÝ INŽENÝR.

Pracovní náplň:

  • koordinace instalace nových výrobních linek a zařízení
  • řízení projektů ve spolupráci s oddělením vývoje a konstrukce
  • spolupráce při tvorbě realizačního týmu pro náběh nových programů
  • odpovědnost za plánování projektu a řízení procesu přípravy výroby
  • koordinace pracovního, finančního a časového plánu
  • výběr vhodných strojů a zařízení pro výrobu daného komponentů
  • specifikace technických parametrů strojů, zařízení a nástrojů
  • podílení se na procesu výběru dodavatelů strojů, zařízení a nástrojů
  • podílení se na procesu neustálého zlepšování
  • podílení se na přípravě finančních projektů
  • kontrola dodržování technologických postupů ve výrobě

Požadavky

  • technické vzdělání
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • uživatelská znalost AutoCAD
  • zkušenosti v oblasti projektového inženýrství výhodou
  • dobrá znalost práce PC (MS Office)
  • analytické, organizační a komunikační schopnosti
  • samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost, schopnost týmové práce

Benefity

  • 13.plat
  • příspěvky na stravování
  • 5 týdnů dovolení
  • příspěvky na životní a penzijní připojištění

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/nabidka-prace/engineering/

Engineering | Strojírenství | Inženýr | Technolog | Projektový manažer | Automotive | Výroba | Proces | Produkt | Program | Projekt | Příprava | Vývoj | Strojní | Nástroje | Materiál | Konstrukce / návrh | Mechanical designer